تثبیت دانشگاه و تضمین کیفیت از اهداف اصلی دانشگاه جامع علمی کاربردی است
با حضور دکتر محمد حسین امید و جمعی از مدیران و مسئولین دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد شرق استان تهران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در مراسم افتتاحیه دانشگاه علمی کاربردی واحد شرق استان تهران تثبیت و کیفیت بخشی آموزشهای مهارتی از هدف مهم تاسیس این واحد دانشگاهی برشمرد.

در این مراسم دکتر محمد حسین امید بیان کرد: در جهان پررقابت امروز و از جمله در حوزه آموزش عالی ارتقاء کیفیت و تضممین کیفیت راز ماندگاری به شمار می رود و برای رسیدن به ارتقاء کیفیت باید نظارت در دانشگاه جدی دنبال شود همه باید برای محقق شدن این اهداف عالیه تلاش کنیم.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی کشور اظهار کرد: تکمیل زیرساخت ها، توسعه مراکز رشد و نوآوری، بازنگری در رشته ها و سرفصل ها، احیای دوره های پودمانی، توسعه سامانه ها در حوزه توسعه نظام مهارت و فناوری و اقدامات تبلیغی و ترویجی برای گفتمان سازی آموزش مهارت افزایی از ذیگر برنامه های پیش رو دانشگاه است.

وی گفت: با تثبیت دانشگاه و تکمیل زیرساختها در سال جاری و تعامل جدی و نظارت مستقیم مراکز آموزش عالی این دانشگاه همچنان در مسیر ماموریت گرایی حرکت خواهیم کرد.

دکتر محمد حسین امید ضمن اشاره به افزایش پذیرش دانشجو دردانشگاه جامع علمی کاربردی عنوان کرد: شعاراین دانشگاه کیفی سازی و تربیت نیروی کارآفرین و متخصص برای ورود به بازار کار است . بنابراین با توسعه مهارت آموزی و اجرای دوره های پودمانی و تفاهم نامه های فرا سازمانی از جمله تفاهمی که اخیراً با ستاد کل نیروهای مسلح منعقد شد به دنبال افزایش سهم 30% آموزش های مهارتی در نظام آموزش عالی کشور بر اساس برنامه ششم توسعه گام خواهیم برداشت.

در پایان این مراسم رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشورضمن تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت حضرت ولی عصر(عج) از تلاش رئیس، مدیران و همکاران دانشگاه علمی کاربردی واحد شرق استان تهران تشکر کرد.

یادآوری می شود با هدف تعامل بیشتر با مراکز و دانشجویان در استان تهران دانشگاه جامع علمی کاربردی دارای دو واحد استانی شرق و غرب به ارائه خدمات به دانشجویان می پردازد.


تاریخ خبر: 11
/2 /1397    

لینک های اصلی 
 
سایت های مرتبط
دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی واحد خراسان رضوی

دانشگاه های کشور

بانک اطلاعات نشریات کشور
         © 2010 RoyalNet Group                                                                                                                                                                                        طراحی و پشتیبانی سایت : گروه مهندسی رو یال نت
HyperLink