گفتمان آموزش های مهارتی در کشور گسترش می یابد
دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در نشست سراسری روسای واحدهای استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان لرستان با توجه به شعار سال گفت: یکی از مهمترین محورهای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی مهارت و کیفیت نیروی انسانی درفرایند تولید است. از این رو دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان متولی نظام آموزش مهارتی در کشور نقش مهمی را پیش خود دارد.

وی در ادامه با اشاره به طرح مسائلی پیرامون ادغام دو دانشگاه فنی و حرفه ای و دانشگاه جامع علمی کاربردی تاکید کرد که به هیچ وجه ادغام این دو دانشگاه مطرح نبوده و در دستور کار نیست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: کیفیت بخشی و ماموریت گرایی به عنوان خط مشی جدی دانشگاه در سال جدید دنبال خواهد شد.

دکتر امید در خصوص تعطیلی مراکز دولتی گفت: اخیراً از سوی شورای عالی اداری اسامی مراکز دولتی که فعالیت آنها در مهر 97 متوقف خواهد شد به ما ابلاغ شده است و تاکید کرد: دانشجویان این مراکز هیچ گونه نگرانی نداشته باشند و مطمئن باشند که مسئولیت فارغ التحصیلی و صدور دانشنامه آنان از سوی این دانشگاه انجام خواهد شد.

وی بیان کرد: یکی از اهداف دانشگاه ایجاد مراکز نوآوری و رشد بود که سرعت گرفته است و در این راستا نیز طی روز گذشته مجوز 10 مرکز کارآفرینی امضا شد که ارتقا آن در کل کشور به همت استان‌ها بستگی دارد و هدف بعدی ما این است که هیچ دانشگاهی فاقد مرکز رشد و فناوری نباشد.

یادآور می شود نشست سراسری واحدهای استانی به میزبانی دانشگاه علمی کاربردی استان لرستان 17 و 18 اردیبهشت ماه در خرم آباد برگزار می شود.


تاریخ خبر: 19
/2 /1397    

لینک های اصلی 
 
سایت های مرتبط
دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی واحد خراسان رضوی

دانشگاه های کشور

بانک اطلاعات نشریات کشور
         © 2010 RoyalNet Group                                                                                                                                                                                        طراحی و پشتیبانی سایت : گروه مهندسی رو یال نت
HyperLink