پیام تبریک رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناسبت روز کارمند
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمد حسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناسبت روز کارمند پیامی را بدین شرح صادر کرد:

بسمه تعالی

همکاران و همراهان گرامی

نامگذاری یکی از روزهای هفته دولت به نام «روز کارمند» بسیار مغتنم است تا به نقش و جایگاه ارزشمند سرمایه انسانی به عنوان محوری ترین شاخص ارتقای کیفیت بخشی و توسعه نظام ملی در تمام سازمانهای دولتی و غیر دولتی توجه ویژه داشته باشیم.

دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان بزرگترین متولی نظام آموزش مهارتی کشور برای رسیدن به سند چشم انداز توسعه ای خود قطعاً مرهون تلاش و مجاهدت خالصانه کارکنان همدل و همراه در خدمت رسانی بی منت و صادقانه به مراکز آموزشی، مدرسان و دانشجویان در سراسر کشور است.

فراهم ساختن زیر ساخت توسعه ای دانشگاه به عنوان دانشگاه نسل سوم و دانشگاه کارآفرین، تلاش جدی در ارتقای شاخص های کیفیت بخشی نظام آموزش مهارت محور، ارتقای شاخص رضایت دانشجویان، ارتقای نام و برند دانشگاه و توسعه گفتمان مهارت محوری به جای مدرک محوری راهی بود که با همت و همراهی کارکنان عزیز پیموده شد و تا رسیدن به سند چشم انداز دانشگاه و نقطه مطلوب راه مهم و بسیاری مانده است که می بایستی با روحیه جهادی و حرفه ای در آینده نزدیک به آن دست یابیم.

با افتخار روز چهارم شهریور «روز کارمند» را به شما همکار پر تلاش و خدوم و سایر همکاران در کلیه سطوح سازمانی و اداری و در سراسر کشور تبریک گفته و استمرار توفیقات و سلامتی جنابعالی را از خداوند منان آرزومندم.

محمد حسین امید

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی چهارم شهریور ۱۳۹۷


تاریخ خبر: 4
/6 /1397    

لینک های اصلی 
 
سایت های مرتبط
دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی واحد خراسان رضوی

دانشگاه های کشور

بانک اطلاعات نشریات کشور
         © 2010 RoyalNet Group                                                                                                                                                                                        طراحی و پشتیبانی سایت : گروه مهندسی رو یال نت
HyperLink