مسابقه مجازی ویژه ماه مبارک رمضان با عنوان " بهار رحمت" برگزارمی شود


به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، حجت الاسلام والمسلمین وحید بلندی معاون فرهنگی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی از برگزاری مسابقه مجازی با عنوان "بهار رحمت" خبر داد.

معاون فرهنگی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به برگزاری دوره های مشابه در سال گذشته گفت: ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی جهت فراگیری آموزه های دینی است و دوره های آموزش از راه دور و مجازی می تواند بهترین راه کسب این معارف باشد.

وی همچنین از استقبال خوب خانواده دانشگاه جامع علمی کاربردی از طرح های پیشین نام برده و افزود: دوره " بهار رحمت" ویژه دانشجویان، مدرسان و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی خواهد بود.

حجت الاسلام وحید بلندی در ادامه خاطر نشان کرد: در این دوره درس هایی با عناوین تجوید و آواشناسی قرآن کریم، حقیقت مظلوم، حکمت روزه و احکام آن، تفسیر قطره ای قرآن کریم،گام دوم برگرفته از بیانیه گام دوم رهبر انقلاب، برگزار خواهد شد.

وی در پایان به نحوه ثبت نام و شرکت در دوره و جوایز آن اشاره کرد و گفت: علاقمندان جهت شرکت در این دوره می توانند ابتدا وارد پایگاه اینترنتی به آدرس www.uast.ac.ir شده و با کلیک روی لینک "آموزش مجازی دانشگاهیان" و یا پوستر "بهار رحمت" وارد سامانه آموزش مجازی نهاد دانشگاه جامع علمی کاربردی شوند و پس از ثبت نام وارد سامانه شده و با کلیک روی دوره، در آن شرکت نمایند که جوایز نقدی به ترتیب به نفر اول 500 هزار تومان، نفر دوم 400 هزار تومان و نفر سوم 300 هزار تومان اهدا خواهد شد.

گفتنی است کلیه فرایندهای دوره از قبیل ثبت نام، شرکت در دوره، آزمون و دریافت گواهی نامه پایان دوره به صورت اینترنتی(مجازی) می باشد.

تاریخ خبر: 17
/2 /1398    

لینک های اصلی 
 
سایت های مرتبط
دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی واحد خراسان رضوی

دانشگاه های کشور

بانک اطلاعات نشریات کشور
         © 2010 RoyalNet Group                                                                                                                                                                                        طراحی و پشتیبانی سایت : گروه مهندسی رو یال نت
HyperLink