در دانشگاه جامع علمی کاربردی به امر مهارت آموزی توجه ویژه ای شده است


به گزارش ستاد خبری پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی به میزبانی شهرکرد، در حاشیه برگزاری پنجمین المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی، فرحناز قائدامینی پهلوان مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری در مراسم اختتامیه بازی های بومی محلی بخش دختران گفت: توجه امروز آموزش و پرورش به مهارت آموزی منعطف شده است و سند تحول بنیادین، از اهداف بزرگ مجموعه آموزش و پرورش است که در آن به مهارت آموزی توجه شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: معتقدیم دانش آموزان پس از طی دوره های آموزش عمومی باید مهارت های لازم را کسب کنند که این مهم در برنامه های دانشگاه جامع علمی کاربردی به وضوح دیده شده است.

وی اظهار کرد: معتقد هستم دانش آموزان پس از طی دوره های آموزش عمومی باید مهارت های لازم برای زندگی را کسب کنند.

فرحناز قائدامینی پهلوان بیان کرد: اکنون موضوعات آموزشی در دانشگاه و مدرسه به یکدیگر پیوند خورده و همه با هم برای بهبود و موفقیت زندگی دانش آموزان و دانشجویان باید قدم برداریم.

# علمی_شو_کاربرد_شو

# المپیاد_بر_بام_ایران

تاریخ خبر: 8
/5 /1398    

لینک های اصلی 
 
سایت های مرتبط
دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی واحد خراسان رضوی

دانشگاه های کشور

بانک اطلاعات نشریات کشور
         © 2010 RoyalNet Group                                                                                                                                                                                        طراحی و پشتیبانی سایت : گروه مهندسی رو یال نت
HyperLink