خروجی دانشگاه جامع علمی کاربردی فقط کارفرمایانی است که نقش اساسی در تولید و اشتغال دارند


به نقل از روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان یزد، دکتر محمد حسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در جمع دانشجویان جدید الورود دانشگاه علمی کاربردی استان یزد گفت: خیلی خوشحالم که در جمع دانشجویانی هستم که این دانشگاه را برای ادامه تحصیل انتخاب کرده اند. انتخاب شما می تواند یک فرد کارآفرین نمونه را تحویل جامعه و در واقع به ایجاد اشتغال در جامعه کمک کند و من برای این انتخاب، به شما تبریک می گویم.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: این دانشگاه یک دانشگاه مهارتی است و آموزش‌های مهارتی امروز در اولویت سبد انتخاب مردم قرار گرفته است و مردم به این نکته واقف هستند که صرف داشتن مدرک آکادمیک، تضمینی برای اشتغال نیست

وی خاطر نشان کرد: ریشه خیلی از مشکلات در کشور ما وجود نقص های مهارتی است. در دانشگاه های کشور دانشجویان از لحاظ نظری و تئوری بسیار قوی ولی در زمینه مهارتی بسیار ضعیف هستند و این ریشه مشکلات کشور است و هدف این واحد دانشگاهی رفع این موضوع است .

دکتر محمدحسین امید تصریح کرد: اگر شاغلان بخش‌های مختلف آموزش‌های لازم را فرا گیرند قطعا بهتر و بیشتر می‌توانند به کشور و خانواده خود خدمت کنند و حلال بسیاری از مشکلات جامعه باشند.

وی ادامه داد: هدف دانشگاه جامع علمی کاربردی به هیچ‌وجه تربیت کارمند پشت میزنشسن نیست بلکه خروجی، فقط کارفرمایانی است که نقش اساسی در تولید و اشتغال دارند و می‌توانند گره‌ای از مشکلات کشور را با مهارت خود باز کنند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهارداشت: در این دانشگاه تیم‌های قوی مشاوره‌ای فعال هستند که به صورت رایگان و مستمر به علاقه‌مندان و دانشجویان در ارتباط با ایده های کارآفرینی کمک می کنند و دانشگاه نیز در مسیر آسانی را برای پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به دانشجویان صاحب ایده فراهم کرده است.

تاریخ خبر: 13
/7 /1398    

لینک های اصلی 
 
سایت های مرتبط
دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی واحد خراسان رضوی

دانشگاه های کشور

بانک اطلاعات نشریات کشور
         © 2010 RoyalNet Group                                                                                                                                                                                        طراحی و پشتیبانی سایت : گروه مهندسی رو یال نت
HyperLink