اعلام نتایج مغایرت پذیرفته‌شدگان مرحله «تکمیل ظرفیت مجدد» دوره‌های کاردانی و کارشناسی بهمن ماه ۹۸ دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ماه، اعلام شد


به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محسن محمدزاده معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از اعلام نتایج مغایرت پذیرفته‌شدگان مرحله «تکمیل ظرفیت مجدد» دوره‌های کاردانی و کارشناسی (ناپیوسته) بهمن ماه 98 دانشگاه جامع علمی کاربردی خبر داد.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی در این خصوص گفت: برخی از مغایرت های ثبت شده در سامانه جامع آموزشی هم آوا به اشتباه ثبت شده بود که پس از بررسی، توسط ستاد حذف شده است، بنابراین از ثبت مجدد این دسته از مغایرت ها خودداری به عمل می آید. لذا با توجه به اعلام نتایج مغایرت پذیرفته‌شدگان مرحله «تکمیل ظرفیت مجدد» دوره‌های کاردانی حرفه‌ای، کاردانی فنی، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی در بهمن‌ماه سال 98، پذیرفته‌شدگان دوره‌های مذکور می‌بایست با مراجعه به قسمت " دسترسی" و انتخاب منوی " مغایرت های دانشجویان و مشاهده ستون " وضعیت تایید سنجش" از نتیجه بررسی مغایرت ها مطلع و با مراجعه به ستون " آیا حذف شده است" از وضعیت حذف مغایرت ها، توسط ستاد مرکزی این دانشگاه اطلاع حاصل نمایند.

وی افزود: افرادی که وضعیت قبولی دارند با حفظ سایر شرایط پذیرش دانشگاه جامع علمی کاربردی از روز دوشنبه مورخ 22 اردیبهشت ماه لغایت روز شنبه مورخ 27 اردیبهشت ماه سالجاری، می توانند نسبت به ثبت نام و انتخاب واحد خود در سامانه ذکر شده اقدام کنند.

دکتر محسن محمدزاده بیان کرد: قبولی افرادی که در مرحله مغایرت بررسی مردود شده اند " کان لم یکن" تلقی می شود و ثبت نام و ادامه تحصیل آن ها، تخلف مراکز آموزشی محسوب می شود.

وی ادامه داد: نظر به درخواست های متعدد مراکز آموزشی و واحدهای استانی در خصوص تمدید زمان ثبت نام و انتخاب واحد آن دسته از پذیرفته شدگان دوره های مذکور که علیرغم حضور در کلاس ها، بررسی مغایرت شماره شناسنامه و کدملی آنان در مهلت مقرر توسط واحد استانی مربوط در سامانه جامع آموزشی دانشگاه انجام نشده است و یا اقدام لازم پس از تایید واحد استانی توسط مراکز آموزشی صورت نپذیرفته است نیز در مهلت مذکور، امکان ثبت نام و انتخاب واحد برای ایشان نیز فراهم شده است.

گفتنی است اطلاع رسانی نتایج به پذیرفته شدگان بر عهده مراکز آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی است و روسای واحدهای استانی این دانشگاه ناظر بر حسن اجرای آن هستند.

تاریخ خبر: 25
/2 /1399    

لینک های اصلی 
 
سایت های مرتبط
دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی واحد خراسان رضوی

دانشگاه های کشور

بانک اطلاعات نشریات کشور
         © 2010 RoyalNet Group                                                                                                                                                                                        طراحی و پشتیبانی سایت : گروه مهندسی رو یال نت
HyperLink