اطلاعیه شماره 1: قابل توجه دانشجویان مشمول آزمون متمرکز غیرحضوری (برخط) - نحوه برگزاری مانور آزمون


دانشجویان گرامی

با سلام

با توجه به برگزاری آزمون‌های متمرکز به صورت غیرحضوری (برخط) در تاریخ های مقرر (11 لغایت 17مرداد) لازم است دانشجویان برای انجام مانوراجباری آزمون، از ساعت 8 صبح روز دوشنبه 99/04/30 لغایت ساعت 24 روز چهار‌شنبه 99/05/01 با مراجعه به آدرس الکترونیکی http://examuast.ir، نسبت به تایید مشخصات فردی، دروس مشمول آزمون متمرکز خود و ایجاد رمز عبور سامانه و پاسخگویی به سوالات نظرسنجی در سامانه آزمون اقدام نمایند.

تذکرات مهم:

تذکر 1: نام کاربری سامانه آزمون، همان کد ملی مندرج در سامانه هم‌آوا می‌باشد.

تذکر2: در صورت بروز مشکل و مغایرت در مشخصات فردی و عناوین دروس آزمون متمرکز، می‌بایست مراتب را سریعا به مرکز آموزشی محل تحصیل اعلام نمایید.

تذکر 3: چنانچه اطلاعات فردی دانشجو از قبیل کدملی، نام، نام خانوادگی، نام پدر، تاریخ تولدو... با اطلاعات مندرج در سامانه آزمون مغایرت داشته باشد، دانشجویان می‌بایست ابتدا اطلاعات مورد نظر را با اطلاعات مندرج در سامانه هم‌آوا مطابقت دهند در صورتیکه اطلاعات مورد نظر با اطلاعات مندرج در سامانه جامع آموزشی(هم‌آوا) مغایرت داشته باشد، ملاک، اطلاعات مندرج در سامانه جامع آموزشی(هم‌آوا) است.

تذکر 4: رمز عبور ایجاد شده توسط شما برای تمامی آزمون‌های متمرکز یکسان است. لذا نسبت به حفظ و نگهداری از رمز عبور تا پایان آزمون‌ها دقت فرمایید بدیهی است مسئولیت ارائه رمز عبور به افراد دیگر مستقیماً بر عهده دانشجو خواهد بود.

تذکر 5: در صورت عدم شرکت در مانور، از آزمون محروم خواهید شد.

دفتر سنجش و آزمون دانشگاه

تاریخ خبر: 31
/4 /1399    

لینک های اصلی 
 
سایت های مرتبط
دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی واحد خراسان رضوی

دانشگاه های کشور

بانک اطلاعات نشریات کشور
         © 2010 RoyalNet Group                                                                                                                                                                                        طراحی و پشتیبانی سایت : گروه مهندسی رو یال نت
HyperLink