واحد­های استانی و مراکز آموزشی فعال در حوزه قرآن و عترت در دانشگاه جامع علمی کاربردی تجلیل می شوند


به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر سیداحمدرضا پیش بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی از ارزیابی فعالیت­های قرآن و عترت واحد­های استانی و مراکز آموزشی در این دانشگاه خبر داد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام این خبر افزود: نظر به اهمیت نقش و جایگاه فعالیت­های قرآن و عترت در ارتقاء سلامت روحی و معنوی دانشجویان و لزوم تبیین معارف دینی در مراکز آموزشی و واحد­های استانی این دانشگاه، ارزیابی­های لازم در خصوص میزان مشارکت مراکز در جشنواره قرآن و عترت، راه اندازی کانون­های قرآن و عترت و مراکز نوآوری قرآنی و فرهنگی، مشارکت در برگزاری طرح های قرآنی، برگزاری محافل انس با قرآن و سایر فعالیت­های مربوطه انجام خواهد گرفت و از واحد­های استانی و مراکز آموزشی برتر تجلیل خواهد شد.

وی افزود: در این دوره از ارزیابی ها، ثبت نام و مشارکت حداکثری در برگزاری جشنواره قرآن و عترت از امتیاز ویژه­ای برخوردار خواهد بود و به مراکزی که بیشترین مشارکت را نسبت به تعداد ثبت نام کنندگان داشته اند امتیازات ویژه اختصاص خواهد یافت.

دکتر سیداحمدرضا پیش بین هدف از این کار را تشویق هر چه بیشتر مراکز آموزشی به اجرای فعالیت­ها و برنامه­های قرآنی و تجلیل از خادمان عرصه قرآنی در دانشگاه جامع علمی کاربردی عنوان کرد.

تاریخ خبر: 12
/7 /1399    

لینک های اصلی 
 
سایت های مرتبط
دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی واحد خراسان رضوی

دانشگاه های کشور

بانک اطلاعات نشریات کشور
         © 2010 RoyalNet Group                                                                                                                                                                                        طراحی و پشتیبانی سایت : گروه مهندسی رو یال نت
HyperLink