بیانیه رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناسبت روز دانشجو


به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی، به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو(16آذر)، بیانیه ای صادر کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

بنام خدا

روز 16 آذر سال 1332، به عنوان روز مقاومت در برابر استکبار جهانی و نمایانگر روح استکبار ستیزی، استقلال طلبی و عدالت خواهی دانشجویان در پرتو اسلام و روز بیداری قشر نخبه جامعه است و امروز نیز دانشگاهیان برای حفظ حرمت خون شهیدان و صیانت از اصول و آرمان های اصیل اسلام و انقلاب همچون شهدای جهاد علمی از بذل جان خویش دریغ نمی کنند. بی شک بزرگداشت روز دانشجو یک ضرورت تاریخی و وظیفه ملی است؛ ما مجموعه دانشگاهیان دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز ضمن زنده نگه داشتن یاد وخاطره شهدای این روز سرنوشت ساز که به منزله زنده نگه داشتنِ حلقه اتصال خون شهیدان دانشجو و بیداری و پویایی اسلامی دانشگاهیان است، تجدید پیمان خود را با آرمان های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام داشته و روز دانشجو را گرامی می داریم. دانشگاه جامع علمی کاربردی پس از هموار کردن مسیر تحول علمی و اخلاقی دانشجویان بر ان است تا امکاناتی فراهم آورد که این جوانان مستعد و آماده در عرصه ی علم، دانش، آزادی و آزادگی غرور آفرینی کنند و با پشتکار، تلاش و خودباوری که خصلت هر دانشجوی متعهد ایرانی است قدم در راه اعتلای فرهنگ و تمدن اسلامی و ایرانی برداریم.

اینجانب ضمن عرض تبریک روز دانشجو به عموم دانشجویان کشور بویژه دانشجویان کار افرین دانشگاه جامع علمی کاربردی، آرزوی توفیق هر چه بیشتر شما عزیزان را از درگاه باریتعالی خواستارم و امیدوارم با همت و تلاشی مضاعف در جهت پیشرفت همه جانبه و تداوم عزت و اقتدار ایران اسلامی بیش از پیش کوشا باشید.

محمدحسین امید

تاریخ خبر: 16
/9 /1399    

لینک های اصلی 
 
سایت های مرتبط
دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی واحد خراسان رضوی

دانشگاه های کشور

بانک اطلاعات نشریات کشور
         © 2010 RoyalNet Group                                                                                                                                                                                        طراحی و پشتیبانی سایت : گروه مهندسی رو یال نت
HyperLink